#bond

Šiuolaikinė edukacijos „Suprasti madą“ platforma – tai ir atvira erdvė jungtis. Tad kviečiame Jus tapti šio projekto, kurio solidų pagrindą kuria aukščiausio lygio lektoriai, tarptautinės žinios, kokybiškas turinys bei plati auditorija, partneriais!

 • Goldenflea įkūrėja: stengiuosi neapsiriboti konkrečiais gamintojais ar dizaineriais, nes vintažo pasaulis yra toks platus ir nuolat stebinantis, jog norisi atrasti, pažinti ir su klientais pasidalinti kuo įmanoma daugiau.

  Kaip prasidėjo sendaikčių, dažnai Eglės vadinamų, auksinių blusų paieška? Kokius iššūkius ji patiria ieškodama unikalių vintažo daiktų? Apie tai ir dar daugiau pasidalins su mumis „Golden Flea“ įkūrėja Eglė Mastauskienė – aistringa vintažinių radinių ieškotoja.

 • Lietuvos nacionalinis paviljonas Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje. „Pakui Hardware“ ir Marijos Teresės Rožanskaitės paroda „Uždegimas“, 2024. Ugniaus Gelgudos fotografijos.

  Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje atidaromas Lietuvos paviljonas

  Lietuvos nacionalinis dailės muziejus (LNDM) šį penktadienį, balandžio 19 d., atidaro Lietuvos nacionalinį paviljoną 60-ojoje Venecijos šiuolaikinio meno bienalėje. Pasaulio publikai pristatoma tarptautiškai pripažinto menininkų Neringos Černiauskaitės ir Ugniaus Gelgudos dueto „Pakui Hardware“ ir vėl aktualios tapytojos Marijos Teresės Rožanskaitės (1933–2007) paroda „Uždegimas“ (angl. „Inflammation“).

 • Nuo kuklios avalynės taisyklos iki neįtikėtinos šeimos svajonės išsipildymo

  Žanas ir Jurgita Maslauskai pradėjo savo avalynės taisymo ir gamybos veiklą turėdami tikslą vieną dieną įkurti savo batų fabriką. Drąsus ir kūrybingas batsiuvys, kuris nemėgo būti vadinamas tik dizaineriu, 2008 m. pristatė pirmąją savo autorinę kolekciją. Po daugiau nei 10 metų, pralaimėjus kovą su sunkiomis ligomis, Žano veikla atiteko į sūnaus Beno ir jo žmonos Gintarės Maslauskų rankas, kurie aktyviai vysto prekės ženklo „Mas Laus” kūrybinę plėtrą, taip, kaip jis juos išmokė.

 • Sėkmės strategija – 100% nuoširdumas

  Brangakmenių ir juvelyrikos mylėtojas, Giedrimas Tumėnas, prekės ženklo „Août” įkūrėjas, šioje industrijoje dirba visą gyvenimą, o apie brangiuosius akmenis yra sukaupęs labai platų spektrą žinių. Nuo karjeros pradžios, prekiaujant sidabro papuošalais mažuose Lietuvos miesteliuose iki galimybės dirbti su rečiausiais pasaulyje investiciniais deimantais ir brangakmeniais bei pardavinėti juos pasaulio galingiesiems, tokiuose lyderiaujančiuose juvelyrikos namuose kaip „Tiffany & Co.”, „Chopard”, „Graff”, „Moussaieff”.

 • Šedevro kambario ekspozicija, Gintarės Grigėnaitės nuotr.

  LNDM Radvilų rūmų dailės muziejus kviečia lankytojus individualiai susitikti su Franso Halso tapybos šedevrais

  Nuo vasario 13 d. LNDM Radvilų rūmų dailės muziejus lankytojus pakvies į unikalią ekspoziciją „Ševedro kambarys. Franso Halso evangelistai iš Odesos Vakarų ir Rytų dailės muziejaus kolekcijos“.

 • VERTA SUDALYVAUTI | VASARIS’24

  Kviečiame įsikvėpti, keliauti, pamatyti ir sužinoti daugiau. Rekomendacijos vasario mėnesiui.

 • KOPENHAGOS MADOS SAVAITĖ 2024

  Kopenhaga žinoma kaip viena iš lyderių tvarios mados srityje, todėl mados savaitė nuolat įtraukia tvarumo ir atsakingo dizaino tematiką. Dizaineriai dažnai pabrėžia ne tik stilių, bet ir gamybos proceso poveikį aplinkai bei panaudojamų medžiagų šaltinį. Jau trečiąjį sezoną visi renginyje dalyvaujantys prekių ženklai privalo laikytis 18 minimalių atsakomybės standartų, įskaitant vienkartinio plastiko nenaudojimą ir kolekcijų gamybą iš ne mažiau kaip 50 proc. sertifikuotų perdirbtų ar nebenaudojamų medžiagų. 

 • Franso Halso paveikslų atgabenimas į LNDM Prano Gudyno restauravimo centrą, Gintarės Grigėnaitės nuotrauka

  Išskirtinė Franso Halso paveikslų paroda

  LNDM Radvilų rūmų dailės muziejus atvers Šedevro kambarį: lankytojai vienumoje […]

 • Pakui Hardware. Uždegimas

  Pakui Hardware. Uždegimas Po ilgos pertraukos personalinę parodą Lietuvoje rengiantis […]

 • „Jaunojo dizainerio prizas“ nugalėtojų kūrinių paroda

  Rugsėjo 15 d., penktadienį, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje atidaryta […]

MIRACETI logo dark
MIRACETI logo dark