Per dvejus su puse metų išbandėme net kelis skirtingus mokymų formatus – nuo trumpų teminių vieno lektoriaus paskaitų iki pusdienio ar kelių dienų intensyvių kursų, kuriuose paeiliui dėsto net iki šešių ekspertų, nuo gyvų susitikimų iki mokymų virtualioje erdvėje, nuo pažintinio turinio tik savo malonumui iki dalijimosi gyvybiškai svarbiomis profesinėmis žiniomis. 

Galiausiai, apsistojome ties programa, kurioje visi šie formatai harmoningai dera, o be vis atsirandančių naujų mokymų temų periodiškai kartojame tuos kursus, kurie nuolat sulaukia didelio jūsų dėmesio, – praktinius įvaizdžio kūrimo mokymus, mados istorijos paskaitas, intensyvų pusdienio kursą apie drabužių dėvėjimo meną ir aprangos kodus.

Taip pat, vien iš mados ir stiliaus lauko pamažu keliamės į autentiško gyvenimo būdo, kasdienės kultūros ir meno nišą – pernai pasiūlėme mokymų programas, kuriomis siekiame praplėsti kiekvieno intelektualo akiratį ir pasirūpinti ne tik harmoninga išore, bet ir minčių turiniu. Šis mūsų eksperimentas pavyko! Didelio jūsų dėmesio sulaukė restoranų kritikės, keliautojos ir tinklaraštininkės Urtės Mikelevičiūtės master klasė „Autentiškas gyvenimo būdas: nuo mainstream’o iki nišos“, žinomos komunikacijos strategės Vikos Paškelytės paskaita apie tai, kaip tikslingai kurti savo įvaizdį socialiniuose tinkluose, dešimtys žmonių klausėsi ir mados analitikės Deimantės Bulbenkaitės pasakojimo apie minimalistinę pasaulėjautą ir kaip ją perkelti į savo kasdienius pasirinkimus. Jau įvyko ir neabejotinai bus kartojamas meno kritikės Neringos Bumblienės trijų vakarų paskaitų ciklas apie šiuolaikinį meną. 

2020-ųjų rudens ezoną atidarėme renginiu-diskusija „Kita realybė: kaip nuo šiol atrodys mada, kaip joje dirbsime, kaip ją pritaikysime ir kaip ją suprasime?“, kurioje, stebint šitmui kviestinių svečių, pakvietėme dalyvauti savo lektorius ir partnerius, o diskusijos online transliaciją peržiūrėjo 2500 žmonių.

Kita realybė – tokiu šūkiu ženkliname ir „Suprasti madą“ naująjį raidos etapą, kuris sutapo su iššūkių kupinu laikotarpiu visame pasaulyje. Nepaisant ypatingų aplinkybių, esame pasiryžę ir pasiruošę ir toliau dalytis kokybišku ir aktualiu turiniu bei rūpintis savo vis gausėjančios bendraminčių bendruomenės visokeriopu tobulėjimu.

Projekto partneriai