Per dvejus metus išbandėme net kelis skirtingus mokymų formatus – nuo trumpų teminių vieno lektoriaus paskaitų iki pusdienio ar kelių dienų intensyvių kursų, kuriuose paeiliui dėsto net iki šešių ekspertų, nuo gyvų susitikimų iki mokymų virtualioje erdvėje, nuo pažintinio turinio tik savo malonumui iki dalijimosi gyvybiškai svarbiomis profesinėmis žiniomis. 

Galiausiai, šiemet apsistojome ties programa, kurioje visi šie formatai harmoningai dera. Be to, 2020 m. rudens renginių programa yra gausiausia ir įvairiausia nuo pat „Suprasti madą“ įsikūrimo prieš dvejus metus, o joje šį rudenį dėsto rekordinis – bemaž dvidešimties patyrusių lektorių, teoretikų bei praktikų, pripažintų ekspertų kolektyvas. 

Išsiplėtė ir „Suprasti madą“ dėstomų dalykų diapazonas. Nuo šiol greta mokymų, kurie jau sulaukė didžiulio susidomėjimo ir bus kartojami ne tik antrą, trečią, bet ir penktą kartą („Drabužių dėvėjimo menas“, „Stiliaus kūrimas sau, kitiems ir objektyvui“, „Mados užkulisiai“, „Vintažo aukso amžius“, „Mada desertui: trys mados istorijos vakarai“ t.t.) bus siūloma ir visiškai nauja programa vyriškai auditorijai – „Stilingas vyras: kasdieniai džentelmeno įvaizdžio kūrimo ritualai“, o mūsų itin populiarus kursas pradedantiems stilistams turės tęsinį – intensyvią programą jau labiau pažengusiems.

Be to, vien iš mados ir stiliaus lauko pamažu keliamės į autentiško gyvenimo būdo, kasdienės kultūros ir meno nišą – siūlome mokymų programas, kurios praplės kiekvieno intelektualo akiratį ir pasirūpins ne tik harmoninga išore, bet ir minčių turiniu. Šį rudenį bus pradėtas dėstyti meno kritikės Neringos Bumblienės kursas apie šiuolaikinį meną, įvyks restoranų kritikės, keliautojos ir tinklaraštininkės Urtės Mikelevičiūtės master klasė „Autentiškas gyvenimo būdas: nuo mainstream’o iki nišos“, žinoma komunikacijos strategė Vika Paškelytė mokys kaip kalbėti vaizdais ir tikslingai kurti savo įvaizdį socialiniuose tinkluose, o mados analitikė Deimantė Bulbenkaitė pasakos apie minimalistinę pasaulėjautą ir kaip ją perkelti į savo kasdienį stilių, interjerą, maistą ir kelionių pasirinkimus. 

Sezoną atidarysime renginiu-diskusija „Kita realybė: kaip nuo šiol atrodys mada, kaip joje dirbsime, kaip ją pritaikysime ir kaip ją suprasime?“, kurioje pakvietėme dalyvauti savo lektorius ir partnerius, o ją bus galima tiesiogiai stebėti ir internetu. Kita realybė – tokiu šūkiu ženkliname ir „Suprasti madą“ naująjį, iki šiol galingiausią renginių sezoną, kuris, nepaisant pasaulį kaustančių didelių permainų, mūsų projektui tapo kita – nauja klestėjimo realybe. Esame pasiryžę ir pasiruošę ir toliau dalytis kokybišku turiniu bei rūpintis savo vis gausėjančios bendraminčių bendruomenės visokeriopu tobulėjimu.

Projekto partneriai