Per trejus metus išbandėme net kelis skirtingus mokymų formatus – nuo kelių valandų vieno lektoriaus paskaitų iki pusdienio ar kelių dienų intensyvių kursų, kuriuose paeiliui dėsto net iki šešių ekspertų, nuo gyvų susitikimų mažose grupelėse iki mokymų „Zoom“ platformoje, kur kartais susirenka iki 100 dalyvių, nuo pažintinio turinio tik savo intelektiniam malonumui iki dalijimosi profesinėmis žiniomis, kurios yra būtinos tiems mūsų augančios bendruomenės nariams, kurie mados pramonėje dirba. 

Galiausiai, apsistojome ties programa, kurioje visi šie formatai harmoningai dera, o be vis atsirandančių naujų mokymų temų periodiškai kartojame tuos kursus, kurie nuolat sulaukia didelio jūsų dėmesio, – praktinius įvaizdžio kūrimo mokymus, paskaitų ciklus apie mados istoriją, apie mados verslo užkulisius, apie šiuolaikinio meno pažinimą.

2021-ųjų sezoną tradiciškai atidarysime visiems prieinama online diskusija, kurioje kaip ir kaskart sezono pradžioje pakvietėme dalyvauti savo lektores. Jos diskutuos apie mados pramonės, taip pat apie viso socialinio ir kultūros lauko pokyčius ir aktualijas, kaip ir visuomet atsakys į visus žiūrovų klausimus. Daugiau informacijos apie sezono atidarymo renginį – mūsų komunikacijoje jau visai netrukus.

Primename, kad „Suprasti madą“ mokymuose dalyvaujantys abiturientai į mūsų partnerio, Socialinių mokslų kolegijos, Mados ir stiliaus vadybos bakalauro programą stoja su papildomais stojimo balais. Dėl detalesnės informacijos susisiekite asmenine žinute su mūsų projektų vadove Rūta Skrickyte (žr. kontaktų skiltyje).

 

Projekto partneriai