Praėjusį rudenį startavusio projekto „Suprasti madą“ tęsinys – tai serija vakarinių kursų, subalansuotų gana plačiai auditorijai: tiek mados pramonės naujokams, tiek tam tikrose jos sferose jau pažengusiems asmenims, kurie jaučia vis dar stokojantys teorinių žinių ir/ar praktikos. Visų keturių šio pavasario vakarinių kursų jungiamoji grandis – gilinimasis į specifinę taikomosios mados sritį, daug praktikos ir gyvų diskusijų, kursams vadovaujantys patyrę lektoriai-praktikai, gausybė kviestinių svečių, kurie  į kursų objektą pažvelgs vis iš kitos perspektyvos.

Makiažas ir jo vaidmuo mados koncepto kūrime, praktinė mados fotografija, mados produkto vystymas ir dizainas – tai yra mokykla esamiems ir būsimiems mados ir žurnalų stilistams, makiažo meistrams, fotografams, mados konceptų kūrėjams, kostiumo dizaineriams ir apie savo prekių ženklus svajojantiems būsimiems verslininkams. Šiems kursams vadovaus žurnalo „Laimė“ grožio redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė, mados fotografas Paulius Zaborskis ir kostiumo dizainerė Ugnė Martinaitytė.

Tuo tarpu Mados užkulisių kursas, kuriam vadovauja stilistė Miglė Kazėnaitė ir mados žurnalistė, prekių ženklų konsultantė Deimantė Bulbenkaitė, yra universalus ir skirtas visiems, kas nori sužinoti daugiau apie darbo madoje užkulisius. Šio kurso tikslas – kalbėti iš mados pramonės insider’io perspektyvos ir atskleisti mados verslo bei mados kaip kultūrinio reiškinio procesus bei darbinius mechanizmus. Jį rekomenduojame absoliučiai visiems, kurie jau dirba arba tik ketina dirbti mados pramonėje, taip pat tiesiog smalsaujantiems. Savo formatu šis kursas labiausiai panašus į 2018 m. rudenį vykusio ciklo „Suprasti madą“ susitikimus-seminarus, tik jo turinys – naujas, praturtintas negirdėtomis temomis ir kviestinių svečių pasakojimais.

Visus keturis kursus sukūrėme pagal identišką schemą: turime dešimt paskaitų, susitinkame kartą per savaitę, dviem valandoms, tą pačią savaitės dieną. Toks formatas – tai reta galimybė mokytis iš patyrusių mados verslo praktikų ir dalį laisvalaikio skirti asmeniniam tobulėjimui, neapleidžiant darbinių įsipareigojimų ir asmeninio gyvenimo. Vakarinių kursų formatas puikiai tinka dirbantiems ir studijuojantiems, paliekama pakankamai laiko namų darbams atlikti. Pageidaujantieji gali lankyti daugiau nei vienus kursus, tokiu atveju suteikiama ženkli nuolaida bendram studijų paketui.

Kursai vyksta moderniose Socialinių mokslų kolegijos auditorijose, yra patogus privažiavimas ir nemokamas parkavimas. Vakariniai „Suprasti madą“ kursai – tai ne tik žinios ir praktiniai įgūdžiai, bet ir nauji profesiniai kontaktai, kurių dirbant mados pramonėje niekada nebus per daug. Visiems kursų dalyviams įteiksime oficialius „Suprasti madą“ dalyvių pažymėjimus.

„Suprasti madą“ ir šį pavasarį projektą kuria kartu su partneriais, o šio sezono naujovė – kiekvienas iš keturių dėstomų kursų turi savo asmeninį partnerį-globėją, kurie visus užsiregistravusius mokytis paskatins dovanomis. Taip kursas „Makiažas kaip mados koncepto dalis“ bendradarbiaus su pažangiu kosmetikos prekės ženklu „Filorga“, „Mados reiškinio ir verslo užkulisių“ kurso partneriu tapo nišinės literatūros leidykla „Lapas“, „Mados fotografijos“ kurso dalyviai bus apdovanoti gyvenimo būdo žurnalo „Laimė“ dovanomis ir specialiuoju prizu – galimybe žurnalo puslapiuose publikuoti savo mados fotosesiją, o atėję mokytis programoje „Mados produkto vystymas ir dizainas“ gaus dovanų iš parduotuvių tinklo „Aprangos galerija“. Visiems užsiregistravusiems į kiekvieną iš keturių šį sezoną siūlomų kursų bus įteiki ir sveikų, šalto spaudimo sulčių rinkiniai – mūsų projektą remia sultys „SUN365“.

10X
Pirmadieniai

Makiažas kaip mados koncepto dalis

Šio kurso metu dalyviai bus supažindinti su makiažo kaip koncepto teorija, istorija, šiandieniniu makiažo ir mados ryšiu, makiažo tendencijomis ir iš kur jos atsiranda bei kaip pasiekia kiekvieną mūsų.
Abonementai nuo 219 €

10X
Antradieniai

Mados reiškinio ir verslo užkulisiai

Kurso tikslas – kalbėti iš mados industrijos insider’io perspektyvos ir atskleisti mados verslo bei mados kaip kultūrinio reiškinio procesus bei darbinius mechanizmus.
Abonementai nuo 199 €

10X
Trečiadieniai

Mados fotografija

Ilgai brandinto kurso metu pažingsniui pereisime visą kūrybinį mados fotografijos procesą – nuo idėjos gimimo iki pat galutinio produkto.
Abonementai nuo 489 €

10X
Ketvirtadieniai

Mados produkto vystymas ir dizainas

Paskaitų ciklas sukurtas taip, kad dalyviai per trumpą laiką galėtų sužinoti svarbiausius mados produkto kūrimo ir vystymo principus bei etapus. Sukurti svajonių produktą padės komanda, turinti ilgametę patirtį mados rinkoje.
Abonementai nuo 279 €