Specialiai e-žurnalui Bomberis editorial mados fotosesiją „Apgauto rudens klubas“ sukūręs fotomenininkas PAULIUS ZABORSKIS sako, kad tai yra istorija apie tris drauges – kasdien elegantiškos merginos, giliai širdyje jos trokšta tyrinėti aplinkinį pasaulį, patirti nuotykių. „Nepaisydamos ateinančio rudens, jos nenori pamiršti vasarą patirtų nuotykių ir trokšta nepaleisti vasaros dvasios, todėl leidžiasi į rudenėjančią gamtą kurti dar vienos naujos istorijos“, – taip fotosesijos idėją aiškina Paulius, debiutuojantis Bomberyje kaip naujas autorius.

Fotomenininkas sako, kad pastaruosiuose savo darbuose vis dažniau kuria istoriją kelių skirtingų veikėjų pagalba, nes taip esą galima ne tik parodyti drabužius, bet ir atskleisti tam tikrą siužetą. „Šią konkrečią istoriją žiūrovams palieku interpretuoti laisvai, stengiuosi tik užvesti ant kelio. Man labai patinka mintis, kad kiekvienas žiūrovas nuotraukoje gali atrasti vis kitokią prasmę“.

Paprašytas papasakoti, kodėl fotosesijos herojėms buvo parinkti būtent tokie drabužiai, avalynė ir aksesuarai, Paulius sako norėję sulaužyti stereotipą. „Priimta manyti, kad moteris visada turi būti elegantiška. Derindami elegantiškus miestietės drabužius su gana avangardiškais D.Efect kailiais ir Upcycled by LT kombinezonais, norėjome paryškinti kiek laukinę moters pusę – tos, kuri yra smalsi, trokšta nuotykio, siekia pažinti nepažintus pasaulius“, – apie fotosesiją pasakoja Paulius.

Komanda

Fotografija: Paulius Zaborskis

Stilius: Šarūnė Skirmantaitė

Stilistės asistentė: Aistė Vaškevičiūtė

Makiažas: Kristina Busilaitė (Carolina.lt)

Plaukai: Rūta Padvelskytė (Carolina.lt)

Modeliai: Viktorija Vilkelytė, Gintarė Česnulytė, Ewa Borowska (visos iš RUTA model management)

Drabužiai: D.Efect, Upcycled by LT, Robi Agnes, Zara, Mango

 

Komentarai 0

Projekto partneriai