Pastebėjau, kad kai tik Facebooke parašau apie kitaip atrodančius didmiesčių gyventojus, aprašau kokią alternatyvią miesto subkultūrą, pasidžiaugiu kitaip kuriančiu dizaineriu arba tiesiog paminiu žodį NIŠA, iš jūsų gretų pasitraukia bent po 1-2 žmones. Kartais ir po 5-7. Todėl, baisiai nuoširdžiai dėkodamas tiems, kurie mane skaito ir būna su Bomberiu (You are my people!), noriu padėkoti ir tiems, kurie skaitė ir nusprendė skaityti ką nors kita.

Ant mainstreamo nespjaunu – pats rašau masinėms žiniasklaidos priemonėms, bet net ir joms stengiuosi kurti kitokį turinį. Nes mainstreamas man neįdomu. NEĮDOMU. Yra nemažai blogerių, kurie rašo apie kojinių ir kaklaraiščio spalvų derinimą, ir jie puikiai tai išmano, bet tai ne apie mane. Man svarbu nauji kampai, alternatyva, mąstymo ir kūrybos laisvė. Žodžiu, kad sako mano baba: „Viskas ne kaip pas žmones“. Ačiū, baba, į dešimtuką (ir neskaityk Bomberio – ramiau miegosi).

Taigi, mainstreamo Bomberyje nebus. Nebus tradicinės mados ir standartinio grožio suvokimo. Nebus greitosios mados ir jos skatinimo. Nebus to, nuo ko ir taip jau skauda akys. Nebus banalių cukruotų frazių apie tai, apie ką ir taip pilnas internetas. Bus NIŠA. Bus lėtoji mada. Bus tikrasis miesto stilius, koks nepriimtinas jis kartais beatrodytų. Aš už platų mąstymą, už nišinę estetiką, už didmiesčio laisvę. Pamenate, Bomberio moto AŠ ESU MIESTAS. Žinau, kad čia esantys ir skaitantys taip pat yra MIESTAS.

Tai kas bus Bomberis? – Tai bus kitokios stiliaus estetikos niša, kartais ir ant ribos su ta estetika, bet tai bus kitaip. Kitokie dizaineriai, kitokie prekės ženklai, kitokios pasaulėžiūros. Tikiu, kad daug kas bus nauja. Taip pat tikiu, kad iki galo liks tie, kuriems šita pažinimo kelionė tokia pat įdomi kaip ir man. Nes daug domiuosi ir dalinuosi su jumis – kaip ir žadėjau šių metų gegužę, kai pradėjau Bomberį.

Iki pirmojo tinklaraščio gimtadienio 2017 m. gegužę planuoju jums pristatyti daug naujovių – nuolatinių rubrikų, kitokių herojų dosjė, mano darytų interviu su nišiniais dizaineriais iš Lietuvos ir užsienio, virtualų showroomą naujuose Bomberio namuose – kitąmet startuosiančiame web puslapyje.

Kaip įrodymas, kad miesto stilius gali būti ir stipriai nišinis, pristatau šios dienos Bomberio heroję – LILY GATINS iš JAV. Stilistė, blogerė, dviejų vaikų mama, o dabar dar ir mados pasaulio persona (nenuostabu, kad kai kurie kadrai daryti per renginius – kasdien su povo plunksnomis tikrai nevaikšto). Daugiau apie Lily paskaitysite jos puslapyje www.lilygatins.com/about/. Kai pamatau ją įamžintą fotografų pasaulio didmiesčių gatvėse, galvoje sukasi tik viena frazė JI YRA MIESTAS. Kaip ir TU. Kaip ir AŠ.

Būkime laisvi.

www.lilygatins.comwww.lereport.comwww.le21eme.com ir www.jorge-ayala.com nuotraukos

Komentarai 0

Projekto partneriai