Vieta:

„Nu Soul“ konferencijų salė
Viešbutis „Pacai“
Didžioji g. 7, Vilnius 0112

Data:

Kovo 7 d.

Laikas:

9.00 – 17.00

Trumpai apie temą

Mada – toks pat verslas kaip ir bet kuris kitas, tik gerokai sudėtingesnis. Savo prekės ženklą vertinantiems kaip verslą, o ne kaip pomėgį verslo ir gamybos planavimas tampa neišvengiama užduotimi. Ją turi atlikti kiekvienas, nepriklausomai nuo prekės ženklo dydžio, užmojų ar finansinių galimybių.

Turėti patikimą gamintoją taip pat svarbu, kaip ir sukurti gerą produkto dizainą, o nežinojimas nuo ko pradėti, kaip planuoti savo gamybą, kaip taupyti laiką, lėšas ir kitus išteklius gali kainuoti verslą. Tai patvirtins ir mados startuolių bei nepriklausomų dizainerių globėja Alison Lowe MBE, kuri per dešimtmečius prikaupė ženklų sėkmės ir nesėkmės istorijų ir naudodama pavyzdžius  padės jums susivokti painiuose mados verslo labirintuose.

Taigi, pirmoje Mados verslo instituto mokymų ciklo dalyje kalbėsime apie verslo plano kūrimą, gamybos organizavimą, taip pat apie šių dienų tarptautinės mados rinkos realybę, nagrinėsime ir sėkmės atvejį – toks atvejo pristatymas taps nuolatine ir būtina mūsų šio sezono mokymų dalimi.

 

Programa

9.00 – 9.30
Svečių atvykimas, registracija

9.30 – 11.00
Sklandžios gamybos organizavimas. Seminaras su VIKE siuvyklų tinklo vadove ir gamybos konsultante Viktorija Čeplike

11.00 – 11.15
Pertrauka

11.15 – 12.45
Verslo plano kūrimas ir strategijos adaptavimas nuolat besikeičiančioje mados rinkoje. Seminaras su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Strateginio valdymo modulio vadovu ir verslo konsultantu Benu Adomavičiumi

12.45 – 14.15
Pietų pertrauka

14.15 – 17.00
Verslo plano ir industrijos apžvalgos master-class su Alison Lowe MBE, mados startuolių ir dizainerių konsultante, apdovanota Didžiosios Britanijos ordinu už nuopelnus mados pramonei (ANGLŲ K.).

 

Bilietų ir abonementų kainos

Kaina: 179 EUR
1+1 kaina (pasiūlymas galioja be datos apribojimų): po 139 EUR


Mecenatas

 

 

 

Partneriai

 

 

Organizatoriai