Gyvename pertekliaus laikais. Informacijos srautų triukšmas vis labiau pažeidžia mūsų minčių ramybę bei koncentraciją. Naudingų ir nereikalingų daiktų kiekis vargu ar mažėja. Ar atneša daugiau laimės? O gal padaro mus labiau madingais?„Suprasti madą“ mokykla nori ir gali prisidėti prie visuomenės vartotojiškumo mažinimo, sąmoningumo lavinimo, tuo pat metu palaikydama stilingo įvaizdžio principus.

1 vakaro paskaita

Turininga 3 val. trukmės online paskaita trečiadienio vakarą.

online formatas

Renginio formatas pritaikytas dirbantiems žmonėms, kurie dėl kursų neturės imti laisvadienio ir savo tobulėjimui tiesiog skirs vieną laisvą vakarą.

1 lektorė ekspertė

Deimantė Bulbenkaitė yra diplomuota žurnalistė, mados apžvalgininkė ir analitikė, mados prekių ženklų strategijos konsultantė, reguliariai dirbanti su grupe žinomų Lietuvos dizainerių.

nauja programa

Atraskite darnumą vartojime ir gebėkite atpažinti bei sąmoningai rinktis kokybę vietoj kiekybės, kartu puoselėjant savo individualumą ir stilių.

Master klasė „Sąmoningas vartojimas ir minimalizmo įkvėptas gyvenimo būdas“

Gyvename pertekliaus laikais. Informacijos srautų triukšmas vis labiau pažeidžia mūsų minčių ramybę bei koncentraciją. Naudingų ir nereikalingų daiktų kiekis vargu ar mažėja. Ar atneša daugiau laimės? O gal padaro mus labiau madingais? Iš vienos pusės – tai tiesiog komfortas ir pramogos, iš kitos – atsakomybės trūkumas ir pasekmių nesuvokimas. Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje suprasti save ir gebėti atsirinkti tai, ko tikrai reikia darosi vis sudėtingiau.
Socialiniai tinklai ir kitos medijos turi didžiulę įtaką mūsų pasaulėžiūrai, vertybėms ir norams. Priverčia kasdien trokšti kažko naujo. Marketinginiai triukai – įprasta realybės dalis. Nors įgijome šiokį tokį imunitetą vartotojiškoms apgaulėms, kurios tampa vis miklesnės, tačiau vis dar pasiduodame. Iš esmės negalime atsiriboti, nes nevaldome šio proceso dėl principų nesuvokimo, informacinio triukšmo ir nuolatinės laiko stokos. Kaip išsiugdyti sveiką kritinį mąstymą bei sąmoningumą vartojimo ir „norėjimo“ lygmenyje? Kaip mėgautis minimalizmo įkvėptu gyvenimu?
„Suprasti madą“ mokykla nori ir gali prisidėti prie visuomenės vartotojiškumo mažinimo, sąmoningumo lavinimo, tuo pat metu palaikydama stilingo įvaizdžio principus.
Paskaitoje mados apžvalgininkė ir analitikė Deimantė Bulbenkaitė išskirs psichologinius veiksnius, kurie mus veda perdėto vartojimo link. Taip pat, padės suprasti ir išanalizuoti savo poreikius bei išgryninti ir atskirti naudingus vartojimo mechanizmus nuo ydingų. Atraskite darnumą vartojime ir gebėkite atpažinti bei sąmoningai rinktis kokybę vietoj kiekybės, kartu puoselėjant savo individualumą ir stilių. Visa tai ir daugiau aktualių žinių paskaitoje „Sąmoningas vartojimas ir minimalizmo įkvėptas gyvenimo būdas“.
Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.

Apie lektorę

Deimantė Bulbenkaitė yra diplomuota žurnalistė, mados apžvalgininkė ir analitikė, mados prekių ženklų strategijos konsultantė, reguliariai dirbanti su grupe žinomų Lietuvos dizainerių. Pirmojo lietuviško mados tinklaraščio „Spintos guru“ įkūrėja (2007), kurios portfolio – darbai gyvenimo būdo ir mados leidiniams „Moteris“, „L’Officiel Mada“, „Verslo žinios“, „N Wind“ bei daugeliui kitų. Lietuvos mados bendruomenei ir platesnei visuomenei Deimantė žinoma ir kaip kūrybinių industrijų ir rinkodaros tendencijų konferencijų pranešėja, daugelio renginių kviestinė lektorė.

Apie temą

Per 3 valandas žinoma mados apžvalgininkė ir analitikė Deimantė Bulbenkaitė atsakys į šiuos klausimus:
  1. Kas yra minimalizmo įkvėptas gyvenimo būdas – esminiai pasaulėžiūros principai. Minimalistinio vartojimo ir estetikos gairės.
  2. Sąmoningas, darnus vartojimas, kuris kalba ne apie radikalų minimalizmą ar asketiškumą, bet apie sąmoningumą, suvokimą ką ir kodėl renkamės.
  3. Kokios yra psichologinės mūsų perdėto vartojimo, statuso siekimo, netikrų poreikių kūrimo priežastys? Galbūt galima jas suprasti geriau, pasigilinti ir atsirinkti tai, kas išties kokybiška ir naudinga?
  4. Vertė ir mūsų išvaizda, ypač aktuali mados kontekste, kai socialiniai tinklai mus verčia norėti kažko naujo beveik kasdien.
  5. Kaip madą rinktis tvariau, protingiau, kaip investuoti į savo spintą nebūtinai turint daug pinigų, kokia svarba yra domėtis jaunais mūsų vietiniais kūrėjais, ieškoti individualumo, kuris paskui mums palengvina pasirinkimo procesą ir padeda labiau tikėti ir pasitikėti savimi kuriant įvaizdį.
  6. Kaip nepaslysti ant visų „investicinių pirkinių“ ir „forever pieces“, kas dažnai iš tiesų tėra marketingo triukas.

Formatas

Paskaitos formatas – 3 val. trukmės online paskaita (Zoom), spalio 14 d. (trečiadienį), nuo 18:00 iki 21:00 val. Renginio formatas pritaikytas dirbantiems žmonėms, kurie dėl kursų neturės imti laisvadienio ir savo tobulėjimui tiesiog skirs vieną laisvą vakarą.
Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.

Svarbios detalės

Data: spalio 14 d. (trečiadienis)
Laikas: 18:00-21:00 val.
* Pertraukos bus daromos pagal pageidavimą ir bendrą susitarimą.
Formatas: online (ZOOM)

Kainos ir sąlygos

Išankstinė early bird kaina (iki spalio 7 d.): 35 eur
Standartinė kaina (po spalio 7 d.): 45 eur
Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.
Visiems mokėjimams išrašomos sąskaitos.
Mokėjimai nėra grąžinami ar perkeliami kitiems mokymams.

Partneriai

1. Fotografijos studija ir renginių erdvė „Brazzi Studios
2. Estetinės medicinos ir kosmetikos prekės ženklas „Laboratoires Filorga
3. Multibrandinė mados e-parduotuvė „Soulz.lt
4. Socialinių mokslų kolegija SMK

Deimantė Bulbenkaitė

Diplomuota žurnalistė, mados apžvalgininkė ir analitikė, mados prekių ženklų strategijos konsultantė, reguliariai dirbanti su grupe žinomų Lietuvos dizainerių. Pirmojo lietuviško mados tinklaraščio „Spintos guru“ įkūrėja (2007). Kūrybinių industrijų ir rinkodaros tendencijų konferencijų pranešėja, daugelio renginių kviestinė lektorė

„Praturtėjau žiniomis ir labai įdomiai praleidau laiką. Formavote mano naują požiūrį į madą praktiškai kiekvienąkart. Atradau, kad mados pramonė tokia daugiasluoksnė ir gausi įvairialypio turinio. Ačiū už profesionalų paskaitų organizavimą, už išieškotą ir nepaleidžiančią dėmesio paskaitų medžiagą, už spalvingus svečius!“

Paulina Dilbienė

nuolatinė skirtingų „Suprasti madą“ kursų dalyvė

„Gerb. Arnoldai, Migle, dėkoju jums už puikius kursus „Stiliaus kūrimas sau, kitiems, objektyvui“, kurie paliko neišdildomą įspūdį ir suteikė šiek tiek pasitikėjimo savimi :) Ateityje labai labai norėčiau sudalyvauti Jūsų įvairiuose organizuojamuose projektuose. Ačiū Jums.“

Loreta Leitienė

express kurso „Stiliaus kūrimas sau, kitiems, objektyvui“ dalyvė

„Kursai „Suprasti madą“ suteikia naujų žinių ir atnaujina jau pasenusias. Tai kursai, kurie praplečia suvokimą apie madą, mados rinką, mados vartotojus ir pačią mados pramonę. Rekomenduoju visiems, kas myli madą, kas ja žavisi, kas ją nori pažinti, suprasti ir į ją dar labiau įsigilinti.“

Ovidijus Tumėnas

nuolatinis „Suprasti madą“ mokymų dalyvis

„Kursai „Suprasti madą“ – pati geriausia metų patirtis ir vienareikšmiškai tobula iniciatyva. Išdirbtas, aktualus turinys, profesionalūs lektoriai, nuodugnios konsultacijos prireikus – gauni visą paketą!
Tokie lektoriai, kaip Arnoldas Remeika, Ugnė Martinaitytė ar Deimantė Bulbenkaitė jau savaime yra puiki vizitinė kortelė tokiems kursams, bet pati tiesiog noriu padėkoti už puikų laiką, visus patarimus, nesumeluotą dėmesį kiekvienam kurso dalyviui už žinias, kuriomis dalinatės, ir už tai, kad tiesiog rūpinatės universitetinių studijų alternatyvomis Lietuvoje. Jūs nuostabūs!“

Eglė Kriščiūnienė

mokymų „Mados produkto vystymas ir dizainas“ dalyvė

„Norėčiau dar kartelį padėkoti už puikų praėjusį šeštadienį. Likau sužavėta kokį profesionalumo lygi pademonstravote tiek Jūs, Arnoldai, tiek Jūsų komanda, tiek lektorės. Viskas buvo puikiai apgalvota ir pasiruošta. Kiekviena, net menkiausia, su dalyviais susijusi smulkmena sprendžiama čia ir dabar. Lektorių ir organizatorių profesionalumas ir charizma sklido net per nuotolines technologijas. Žinių, įkvėpimo ir gerų emocijų gavau tiek, kad šeštadienio vakarą sunkiai sekėsi užmigt. Žodžiu, trūksta žodžių apibūdinti tokį aukštą lygį! Ačiū labai!“

Inga Dunčienė

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

„Edukacinio projekto ,,Suprasti madą“ kursai, dėstomi šiuolaikinių mados profesionalų, skirti itin plačiam ir įvairiam auditorijos ratui. Profesionaliai mados kūryboje ar mados pramonėje dirbančiam specialistui tai tobulinimasis, žinių papildymas ir naujų idėjų pasisėmimas, o aktyviai mados pasaulyje nedalyvaujančiam žmogui šie kursai tikrąja šio žodžio prasme atveria akis ir parodo apie ką gi yra mada. Labai džiugu, kad ,,Suprasti madą“ mokymai mados mokslą mūsų šalyje pakėlė į naują lygmenį. Sveikintinas siekis apjungti mados kūrėjus, mados vartotojus, mados verslą ir mados mokslą į vieną visumą su tikslu auginti brandžią ir atsakingą mados bendruomenę.“

Rasa Povilaitienė

dėstytoja, „Suprasti madą“ renginių dalyvė

„Mados fotografijos kursas su Pauliumi Zaborskiu išlaisvina. Išlaisvina kurti, išlipti iš esamų rėmų ir susipažinti su kiek kitokia mados fotografija, jos atstovais ir išmokti tą madą kurti patiems. Manau, kad projektui plečiantis, augtų ir Lietuvos mados kultūra, nes atsirastų žmonių, kurie madą galėtų ne tik apkalbėti, bet ir ją suprasti.“

Martynas Stankaitis

mokymų „Mados fotografija“ dalyvis

„Manau, kad kiekvienas kokybiškas darbas turi sulaukti padėkos ir pagyrimo. Pirmiausia, noriu padėkoti „Suprasti madą“ komandai. Vakar įvyko labai aukšto lygio paskaitos. Pastaruoju metu dalyvauju daugybėje paskaitų ir mokymų mados srities tematika, tai tik noriu pagirti, kad tai, ką darote yra high-level. Organizacinės datelės labai kruopščiai apgalvotos, dėstytojai ne tik savo srities profesionalai, bet ir labai charizmatiškos asmenybės. Aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę augti, mokytis ir bendrauti su Jumis.“

Milda Glebutė

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

Praėjo beveik savaitė po kursų, o vis dar vaikštau lyg apdujus nuo informacijos kiekio, o lektorių nuoširdumas, meilė savo sričiai bei atsidavimas paskaitų metu – tai kažkas tokio. Linkiu ir tuo pačiu labai prašau rengti panašius kursus dar ir dar, nes juk tokie renginiai skatina žmones išlipti iš komforto zonos, susimąstyti, o svarbiausia – paskatina pradėti veikti! Didelis ačiū visai „Suprasti madą“ komandai.“

Julija Nazimova

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

„Kursas buvo nepaprastai įdomi ir naudinga patirtis dėl lektorių ir kviestinių svečių, kurie nuoširdžiai dalinosi savo sukaupta patirtimi. Kiekvienas mokymų vakaras buvo išdirbtas, surinkta tik įdomiausia ir reikalingiausia informacija. Būdama mados vadybos studentė, čia dar labiau pagilinau žinias mados istorijoje ir verslo srityje. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau ir laukiu tęsinio!“

Greta Rimšelytė

mokymų „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ dalyvė

„Iki šiol neišblėso „Suprasti madą“ kursų metu patirti įspūdžiai. Buvo labai gera laukti paskaitų ne tik dėl jų turinio, bet ir dėl visos susirinkusios bendraminčių grupės ir dviejų nuostabių lektorių – Miglės Kazėnaitės ir Deimantės Bulbenkaitės. Jos giliai įsirėžė į atmintį. Merginos tikrai išmano savo darbą ir jis joms labai labai tinka!“

Danutė Buckutė-Ambrazaitienė

mokymų „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ dalyvė

„Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad Ugnė Martinaitytė yra labai atsidavusi dėstytoja, kiekvieną mūsų asmeniškai pakonsultavo, padėjo kiek įmanoma daugiau. Tiek kurso vadovė Ugnė, tiek kiti dėstytojai negailėjo patarimų kaip kurti mados produktą ir patį prekės ženklą. Eidama čia pasitobulinti žinojau, kad man trūksta šių žinių, bet nesitikėjau visko gauti su tokiu kaupu! Šį kursą labiau rekomenduočiau dar savo prekinio ženklo nesukūrusiems ar neseniai jį įkūrusiems, nes sužinosite visas subtilybes nuo produkto idėjos gryninimo iki jau pagaminto produkto fotosesijos. Tikrai labai naudingas kursas neturintiems patirties mados pramonėje!“

Vilmantė Chamentauskaitė

kurso „Mados produkto vystymas ir dizainas“ dalyvė

75+
Renginių
2500+
Studentų
30+
Lektorių
3 metai
Projektui

Projekto partneriai