Geras gyvenimas susidėlioja iš detalių. Skonių. Aromatų. Atradimų. Tai unikalūs pojūčių deriniai, kuriuos taip vertiname ir stengiamės atrasti vis naujų. Išskirtinių, ir kad ne kaip pas visus, žinoma.
Kaip ir kvepalai, gyvenimo būdas gali būti nišinis. Nišinis visomis apraiškomis – nuo skanaus maisto ir gėrimų iki interjero, nuo mados iki meno, nuo knygų iki filmų, nuo sodrios kasdienybės iki kelionių pasirinkimo. Išskirtinė niša. Išskirtinė gyvenimo kokybė.

1 vakaro kursas

Trys ypatingai koncentruoto skanaus turinio valandos.

online formatas

Renginio formatas pritaikytas dirbantiems žmonėms, kurie dėl kursų neturės imti laisvadienių ir savo tobulėjimui tiesiog skirs vieną trečiadienio vakarą.

1 lektorė

Urtė Mikelevičiūtė – ryški asmenybė gyvenanti autentišką gyvenimą bei sukurusi savo nišą ir savo kasdienybės estetiką.

nauja programa

Apie madą plačiąja prasme. Master klasės esminis raktažodis – autentiškumas. Ypatinga proga dar kartelį atrasti save.

Master klasė „Autentiškas gyvenimo būdas: nuo mainstream’o iki nišos“

Geras gyvenimas susidėlioja iš detalių. Skonių. Aromatų. Atradimų. Tai unikalūs pojūčių deriniai, kuriuos taip vertiname ir stengiamės atrasti vis naujų. Išskirtinių, ir kad ne kaip pas visus, žinoma.
Kaip ir kvepalai, gyvenimo būdas gali būti nišinis. Nišinis visomis apraiškomis – nuo skanaus maisto ir gėrimų iki interjero, nuo mados iki meno, nuo knygų iki filmų, nuo sodrios kasdienybės iki kelionių pasirinkimo. Išskirtinė niša. Išskirtinė gyvenimo kokybė, kur tobulai dera jaukumas, estetika ir drąsa naujiems atradimams. Vargu ar tokiame gyvenime liktų vietos mainstream‘ui ir masiniams šablonams.
Ar leidžiame sau gyventi tokį gyvenimą? Ką išvis reiškia niša? Ar įmanoma didelių permainų pasaulyje gyventi savo autentišką gyvenimą, kad mums netrukdytų netikėtai atsiradusios ribos? Ar tai būtinai reikalauja didelių išlaidų? Visa tai sužinosite tinklaraštininkės, keliautojos ir maisto kritikės Urtės Mikelevičiūtės autorinėje master klasėje „Autentiškas gyvenimo būdas didelių permainų laikais: nuo mainstream’o iki nišos“.

Tema ir tikslas

Master klasės tikslas – perduoti jums veiksmingus receptus apie tai, kaip kurti savo nišą grakščiai apeinant mainstream‘ą. Jeigu siekiate pažinti savo estetiką iš skirtingų rakursų, skirtingose srityse, sąmoningai lavinti savo skonį, savo stilių ir savo laimę – ši master klasė kaip tik jums. Iš esmės suvoksite savo unikalių derinių kūrimo principus ir ties tuo atsisveikinsite su pilka rutina. Klausimas kaip keliauti ten, kur veda širdis, bet ne masė vienodų nuotraukų Instagram jūsų daugiau nejaudins – jūs tiesiog jausite geriausią atsakymą. Lengvai vystysite subtilius santykius su mada, gerbiant jos balsą, be rizikos neprarasti savęs begalybėje tendencijų.
Rugsėjo 30 d. vakaras – tai įkvėpimas kurti savo skanų, autentišką gyvenimą. Jokių abejonių, kad kiekvienas šios master klasės dalyvis suvoks ir pradės kurti savo nišą, kuri yra daugiau nei madinga.
Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.

Apie lektorę

Susipažinkime su maisto kritike, restoranų konsultante, somelje, tinklaraštininke bei „Suprasti madą“ lektore Urte Mikelevičiūte. Savo srities ekspertė, ryški asmenybė gyvenanti autentišką gyvenimą bei sukurusi savo nišą ir savo kasdienybės estetiką, įdomi kitiems ir, svarbiausia, įdomi pati sau. Gero gyvenimo ekspertės Urtės Mikelevičiūtės master klasės esminis raktažodis – autentiškumas. Ypatinga proga dar kartelį atrasti save.
Urtė Mikelevičiūtė ne iš nuogirdų žino, kad atradus tą ypatingąjį maisto ir vyno derinį gaunasi visiškai naujas įspūdingas skonis. Kaip šia koncepcija vadovautis gyvenime? Kaip gyventi kokybišką gyvenimą ir nebijoti eksperimentuoti, ieškoti naujų derinių, naujų skonių, ypatingų potyrių? Rugsėjo 30 d. kviečiame jus kartu atsakyti į šiuos ir kitus klausimus ir ieškoti savo nišos.

Programa

  • Kas yra autentiškas gyvenimo būdas ir kaip jį kurti? Autentiškumo klausimas. Ką vadiname niša (madoje, mene, parfumerijoje, vynuose, maiste, kelionėse) ir kaip bei kur jų ieškoti?
  • Nuo mainstream‘o iki nišos: kasdienė asmenybės estetika. Nišinio gyvenimo principai. Mainstream reiškinys (iš angl. dominuojanti, pagrindinė tendencija). Kodėl verta jį suvokti savo nišos beieškant? Vidinės erdvės estetika – nuotaikos sukūrimas. Subtilių santykių su mada kūrimas. Išorinės erdvės estetika ir autentiškos atmosferos sukūrimas. Interjeras ir valgymo kultūra (stalo dekoravimo ir serviravimo estetika). Skonių deriniai – tikro gurmano šventės ir spalvota kasdienybė.
  • Nauji gyvenimo skoniai individualiame kelyje. Atrastas autentiškumas. Vidinės ir išorinės estetikos santykis: kuri yra pirminė? Balanso atradimas. Įkvėpimas deriniams. Drąsa eksperimentuoti ir kokybiško gyvenimo principai. Kaip išlaikyti nišinį gyvenimo būdą permainų bei netikėtų apribojimų pasaulyje? Išlaidų mažinimo klausimas vs. kokybiškas gyvenimas.

Formatas

Paskaitos formatas – 3 val. trukmės online paskaita (Zoom), rugsėjo 30 d. (trečiadienį), nuo 18:00 iki 21:00 val. Renginio formatas pritaikytas dirbantiems žmonėms, kurie dėl kursų neturės imti laisvadienio ir savo tobulėjimui tiesiog skirs vieną laisvą vakarą.
Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.

Svarbios detalės

Data: rugsėjo 30 d. (trečiadienis)
Laikas: 18:00-21:00
* Pertraukos bus daromos pagal pageidavimą ir bendrą susitarimą.
Formatas: online (ZOOM)

Kainos ir sąlygos

Išankstinė early bird kaina (iki rugsėjo 23 d.): 35 eur
Standartinė kaina (po rugsėjo 23 d.): 45 eur

Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.

Visiems mokėjimams išrašomos sąskaitos.
Mokėjimai nėra grąžinami ar perkeliami kitiems mokymams.

Partneriai

1. Fotografijos studija ir renginių erdvė „Brazzi Studios
2. Estetinės medicinos ir kosmetikos prekės ženklas „Laboratoires Filorga
3. Multibrandinė mados e-parduotuvė „Soulz.lt
4. Socialinių mokslų kolegija SMK

Urtė Mikelevičiūtė

Kokybiško gyvenimo ekspertė, maisto kritikė, nepriklausoma someljė ir restoranų konsultantė, tinklaraštininkė bei „Suprasti madą“ lektorė

„Praturtėjau žiniomis ir labai įdomiai praleidau laiką. Formavote mano naują požiūrį į madą praktiškai kiekvienąkart. Atradau, kad mados pramonė tokia daugiasluoksnė ir gausi įvairialypio turinio. Ačiū už profesionalų paskaitų organizavimą, už išieškotą ir nepaleidžiančią dėmesio paskaitų medžiagą, už spalvingus svečius!“

Paulina Dilbienė

nuolatinė skirtingų „Suprasti madą“ kursų dalyvė

„Gerb. Arnoldai, Migle, dėkoju jums už puikius kursus „Stiliaus kūrimas sau, kitiems, objektyvui“, kurie paliko neišdildomą įspūdį ir suteikė šiek tiek pasitikėjimo savimi :) Ateityje labai labai norėčiau sudalyvauti Jūsų įvairiuose organizuojamuose projektuose. Ačiū Jums.“

Loreta Leitienė

express kurso „Stiliaus kūrimas sau, kitiems, objektyvui“ dalyvė

„Kursai „Suprasti madą“ suteikia naujų žinių ir atnaujina jau pasenusias. Tai kursai, kurie praplečia suvokimą apie madą, mados rinką, mados vartotojus ir pačią mados pramonę. Rekomenduoju visiems, kas myli madą, kas ja žavisi, kas ją nori pažinti, suprasti ir į ją dar labiau įsigilinti.“

Ovidijus Tumėnas

nuolatinis „Suprasti madą“ mokymų dalyvis

„Kursai „Suprasti madą“ – pati geriausia metų patirtis ir vienareikšmiškai tobula iniciatyva. Išdirbtas, aktualus turinys, profesionalūs lektoriai, nuodugnios konsultacijos prireikus – gauni visą paketą!
Tokie lektoriai, kaip Arnoldas Remeika, Ugnė Martinaitytė ar Deimantė Bulbenkaitė jau savaime yra puiki vizitinė kortelė tokiems kursams, bet pati tiesiog noriu padėkoti už puikų laiką, visus patarimus, nesumeluotą dėmesį kiekvienam kurso dalyviui už žinias, kuriomis dalinatės, ir už tai, kad tiesiog rūpinatės universitetinių studijų alternatyvomis Lietuvoje. Jūs nuostabūs!“

Eglė Kriščiūnienė

mokymų „Mados produkto vystymas ir dizainas“ dalyvė

„Norėčiau dar kartelį padėkoti už puikų praėjusį šeštadienį. Likau sužavėta kokį profesionalumo lygi pademonstravote tiek Jūs, Arnoldai, tiek Jūsų komanda, tiek lektorės. Viskas buvo puikiai apgalvota ir pasiruošta. Kiekviena, net menkiausia, su dalyviais susijusi smulkmena sprendžiama čia ir dabar. Lektorių ir organizatorių profesionalumas ir charizma sklido net per nuotolines technologijas. Žinių, įkvėpimo ir gerų emocijų gavau tiek, kad šeštadienio vakarą sunkiai sekėsi užmigt. Žodžiu, trūksta žodžių apibūdinti tokį aukštą lygį! Ačiū labai!“

Inga Dunčienė

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

„Edukacinio projekto ,,Suprasti madą“ kursai, dėstomi šiuolaikinių mados profesionalų, skirti itin plačiam ir įvairiam auditorijos ratui. Profesionaliai mados kūryboje ar mados pramonėje dirbančiam specialistui tai tobulinimasis, žinių papildymas ir naujų idėjų pasisėmimas, o aktyviai mados pasaulyje nedalyvaujančiam žmogui šie kursai tikrąja šio žodžio prasme atveria akis ir parodo apie ką gi yra mada. Labai džiugu, kad ,,Suprasti madą“ mokymai mados mokslą mūsų šalyje pakėlė į naują lygmenį. Sveikintinas siekis apjungti mados kūrėjus, mados vartotojus, mados verslą ir mados mokslą į vieną visumą su tikslu auginti brandžią ir atsakingą mados bendruomenę.“

Rasa Povilaitienė

dėstytoja, „Suprasti madą“ renginių dalyvė

„Mados fotografijos kursas su Pauliumi Zaborskiu išlaisvina. Išlaisvina kurti, išlipti iš esamų rėmų ir susipažinti su kiek kitokia mados fotografija, jos atstovais ir išmokti tą madą kurti patiems. Manau, kad projektui plečiantis, augtų ir Lietuvos mados kultūra, nes atsirastų žmonių, kurie madą galėtų ne tik apkalbėti, bet ir ją suprasti.“

Martynas Stankaitis

mokymų „Mados fotografija“ dalyvis

„Manau, kad kiekvienas kokybiškas darbas turi sulaukti padėkos ir pagyrimo. Pirmiausia, noriu padėkoti „Suprasti madą“ komandai. Vakar įvyko labai aukšto lygio paskaitos. Pastaruoju metu dalyvauju daugybėje paskaitų ir mokymų mados srities tematika, tai tik noriu pagirti, kad tai, ką darote yra high-level. Organizacinės datelės labai kruopščiai apgalvotos, dėstytojai ne tik savo srities profesionalai, bet ir labai charizmatiškos asmenybės. Aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę augti, mokytis ir bendrauti su Jumis.“

Milda Glebutė

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

Praėjo beveik savaitė po kursų, o vis dar vaikštau lyg apdujus nuo informacijos kiekio, o lektorių nuoširdumas, meilė savo sričiai bei atsidavimas paskaitų metu – tai kažkas tokio. Linkiu ir tuo pačiu labai prašau rengti panašius kursus dar ir dar, nes juk tokie renginiai skatina žmones išlipti iš komforto zonos, susimąstyti, o svarbiausia – paskatina pradėti veikti! Didelis ačiū visai „Suprasti madą“ komandai.“

Julija Nazimova

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

„Kursas buvo nepaprastai įdomi ir naudinga patirtis dėl lektorių ir kviestinių svečių, kurie nuoširdžiai dalinosi savo sukaupta patirtimi. Kiekvienas mokymų vakaras buvo išdirbtas, surinkta tik įdomiausia ir reikalingiausia informacija. Būdama mados vadybos studentė, čia dar labiau pagilinau žinias mados istorijoje ir verslo srityje. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau ir laukiu tęsinio!“

Greta Rimšelytė

mokymų „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ dalyvė

„Iki šiol neišblėso „Suprasti madą“ kursų metu patirti įspūdžiai. Buvo labai gera laukti paskaitų ne tik dėl jų turinio, bet ir dėl visos susirinkusios bendraminčių grupės ir dviejų nuostabių lektorių – Miglės Kazėnaitės ir Deimantės Bulbenkaitės. Jos giliai įsirėžė į atmintį. Merginos tikrai išmano savo darbą ir jis joms labai labai tinka!“

Danutė Buckutė-Ambrazaitienė

mokymų „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ dalyvė

„Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad Ugnė Martinaitytė yra labai atsidavusi dėstytoja, kiekvieną mūsų asmeniškai pakonsultavo, padėjo kiek įmanoma daugiau. Tiek kurso vadovė Ugnė, tiek kiti dėstytojai negailėjo patarimų kaip kurti mados produktą ir patį prekės ženklą. Eidama čia pasitobulinti žinojau, kad man trūksta šių žinių, bet nesitikėjau visko gauti su tokiu kaupu! Šį kursą labiau rekomenduočiau dar savo prekinio ženklo nesukūrusiems ar neseniai jį įkūrusiems, nes sužinosite visas subtilybes nuo produkto idėjos gryninimo iki jau pagaminto produkto fotosesijos. Tikrai labai naudingas kursas neturintiems patirties mados pramonėje!“

Vilmantė Chamentauskaitė

kurso „Mados produkto vystymas ir dizainas“ dalyvė

75+
Renginių
2500+
Studentų
30+
Lektorių
3 metai
Projektui

Projekto partneriai