Kur:

Socialinių mokslų kolegija
Kalvarijų g. 137E, Vilnius 08221

 

Kada:

Kovo 20 – Gegužės 22
10 užsiėmimų
18:00 – 20:00

* žiūrėti tikslų tvarkaraštį žemiau

Grupė:

iki 10 asmenų

 

Dėstytojas:

Paulius Zaborskis

Pagrindinis
partneris:

 

Kurso aprašymas

Ilgai brandintas ir pagaliau šį pavasarį startuosiantis kursas subalansuotas mados fotografams, tačiau jis bus naudingas tiek norintiems fotografuoti portretus, tiek komerciją. Jo metu pažingsniui pereisime visą kūrybinį procesą – nuo idėjos gimimo iki pat galutinio produkto. Mokysimės kurti koncepciją, surinkti komandą, atrasti savąjį balsą, fotografuoti su natūralia ir dirbtine šviesa, retušuoti. Su profesionalia komanda kartu fotografuosime editorial’ą, kurio kadrai galės atsidurti jūsų portfolio. Sužinosite, ko nori žurnalo redaktorius, klientas, ko tikėtis iš stilisto, visažisto, ir galiausiai viską apjungsime galutiniame projekte. Šis rezultatas ne tik papildys jūsų kūrybinį portfolio, bet ir pretenduos tapti ta fotosesija, kurią kaip pagrindinį programos prizą sutiko publikuoti žurnalas „Laimė“.

Kursai vyksta moderniose SMK Socialinių mokslų kolegija auditorijose, yra patogus privažiavimas ir nemokamas parkavimas. Dalis paskaitų vyks profesionalioje fotostudijoje (04.24, trečiadienį, ir 05.11, šeštadienį). 05.01 paskaita nevyks (valstybinė šventė). Paskaitos visada vyks trečiadieniais, išskyrus nurodytą išimtį 05.11.

Visiems baigusiems kursus bus įteikti oficialūs viešosios įstaigos „Suprasti madą“ sertifikatai.

„Suprasti madą“ ir šį pavasarį projektą kuria kartu su partneriais, o šio sezono naujovė – kiekvienas iš trijų dėstomų kursų turi savo asmeninį partnerį-globėją, kurie visus užsiregistravusius mokytis paskatins dovanomis. Taip kurso „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ partneriu tapo nišinės literatūros leidykla LAPAS, „Mados fotografijos“ kurso dalyviai bus apdovanoti gyvenimo būdo žurnalo LAIMĖ dovanomis ir specialiuoju prizu – galimybe žurnalo puslapiuose publikuoti savo mados fotosesiją, o atėję mokytis programoje „Mados produkto vystymas ir dizainas“ gaus dovanų iš parduotuvių tinklo APRANGOS GALERIJA. Visiems užsiregistravusiems į bet kurį iš šį sezoną siūlomų kursų bus įteikti ir sveikų, šalto spaudimo sulčių rinkiniai – mūsų projektą remia sultys SUN 365. Pažangios kosmetikos ženklas FILORGA, su mūsų projektu esantis jau antrąjį sezoną, dovanomis pradžiugins tiek kursų vadovus, tiek kviestinius lektorius. Ačiū visiems partneriams, kad esate kartu ir tikite mūsų misija!

 

Kurso programa

 1. 2018.03.20 (trečiadienis). Įvadas, trumpos portfolio peržiūros, tikslų išsikėlimas. Trukmė: 2 val.
 2. 2018.03.27 (trečiadienis). Apie Mados fotografiją, kūrybinis procesas, trendai. Trukmė: 2 val.
 3. 2018.04.03 (trečiadienis). Atvejų analizė, inspiracijos. Trukmė: 2 val.
 4. 2018.04.10 (trečiadienis). Savojo stiliaus paieškos, jūsų prekės ženklas, tolimesnė karjera. Trukmė: 2 val.
 5. 2018.04.17 (trečiadienis). Kviestinių svečių paskaita. Mados apžvalgininkas Arnoldas Remeika, mados redaktorė Miglė Kazėnaitė, grožio redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė. Moderuoja Paulius Zaborskis. Trukmė: 2 val. Po paskaitos esant poreikiui skiriama 30 min. iškilusioms techinėms problemoms aptarti.
 6. 2018.04.24 (trečiadienis). Šviesos pagrindai, darbas fotostudijoje. Trukmė 4 val. Paskaita vyks fotostudijoje (daugiau detalių kurso metu).
 7. 2018.05.08 (trečiadienis). Pre-production susitikimas. Mados fotosesijos idėjos pristatymas, koncepcijos paruošimas, pasiruošimas fotografuoti. Paskaita su Pauliumi Zaborskiu ir Migle Kazėnaite. Trukmė: 2 val.
 8. 2018.05.11 (šeštadienis). Mados fotosesija. Trukmė: 8 val. Paskaita vyks fotostudijoje (daugiau detalių kurso metu).
 9. 2018.05.15 (trečiadienis). Retušavimas ir post produkcija. I dalis. (Capture One, Adobe Photoshop CC). Trukmė: 2 val.
 10. 2018.05.22 (trečiadienis). Retušavimas ir post produkcija. II dalis. (Capture One, Adobe Photoshop CC). Trukmė: 2 val.

 

Pastabos ir reikalavimai 

 1. Praktiniam darbui fotostudijoje turėti veidrodinį arba sisteminį fotoapratą (prireikus galima nuomotis), taip pat kurso metu reikalingas nešiojamas kompiuteris su Capture One ir Adobe Photoshop CC programine įranga.
 2. Paskaitų metu bus duodami namų darbai, kurie turės būti atlikti iki kitos paskaitos.
 3. Norėdami išlaikyti tinkamą kursų lygį, prašysime registruojantis kursui atsiusti peržiūrai savo darbų – portfolio su 6-8 savo geriausiais kadrais. Ilgoji nuotraukos kraštinė turėtų būti 2000px, 90DPI. Siųsti per WeTransfer adresu paulius@pauliuszaborskis.com, komentare nurodžius vardą, pavardę ir prierašą „Portfolio peržiūroms“. Viską atsiųsti iki 03.18, 24 val. Vėliau atsiųsti darbai vertinami nebus.
 4. Paskutinės paskaitos metu visi kurso studentai gaus užduotį baigiamajam savarankiškam darbui. Jį pateikus kiekvienas asmeniškai gaus asmeninį grįžtamąjį ryšį. Geriausias darbas bus publikuojamas projekto partnerio – žurnalo „Laimė“ – puslapiuose.
 5. Sėkmingai baigusiems kursą bus išduodami sertifikatai.

 

Apie kurso dėstytoją

Kursui vadovauja Paulius Zaborskis – mados fotografas, bendradarbiaujantis tiek su mados leidiniais, tiek dirbantis su privačiais komerciniais užsakymais. Jis yra vienas iš nedaugelio mados fotografų Lietuvoje, kuriam užsakymus patiki kūrybinės agentūros, atstovaujančios labiausiai pripažintiems prekių ženklams. Paulius nuolat bendradarbiauja su tokiais ženklais kaip D.Efect, reguliariai publikuoja savo darbus kone visuose gyvenimo būdo ir mados žurnaluose Lietuvoje, jo fotografijos ne kartą atsidūrė ir tarptautiniuose leidiniuose.

Daugiau P. Zaborskio kūrinių pamatysime jo svetainėje www.pauliuszaborskis.com ir jo Instagram paskyroje www.instagram.com/pauliuszaborskis

 

Abonementkaina

549 EURNaudinga informacija

Saugus atsiskaitymas per „Paysera“ sistemą arba pavedimu, išrašomos sąskaitos
Daugiau informacijos dėl registracijos ir atsiskaitymo: arnoldas@suprastimada.lt, 8 686 61303

 

 

Partneriai