Vieta:

„Nu Soul“ konferencijų salė
Viešbutis „Pacai“
Didžioji g. 7, Vilnius 0112

Data:

Gegužės 2 d.

Laikas:

9.00 – 17.00

Trumpai apie temą

Kiekvienam startuoliui ateina laikas pradėti ambicingai dairytis į užsienio rinkas ir iš vietos prekės ženklo bandyti tapti globaliu. Kita vertus, galimybių augti ir vystyti savo verslą galima ieškoti ir Lietuvoje.

Nuo to ir pradėkime: išmokime, ką galima gauti nemokamai, kaip rasti investuotojus ir apie ką su jais kalbėtis, kokias galimybes siūlo Lietuvos vyriausybinės institucijos, Europos Investicinis Fondas ir kitos atsakingos organizacijos. O tada drąsiai kreipkimės į tarptautinius akseleratorius ir viena tikslia eilute „pardavę“ savo verslo planą kalbėkimės su tarptautiniais investuotojais.

Apie visą tai sužinosite ir praktinių patarimų gausite mūsų gegužės mokymuose su atsakingų institucijų specialistais ir patyrusiais investuotojais į mados verslus iš Lietuvos ir užsienio.

 

Programa

9.00 – 9.30
Svečių atvykimas, registracija

9.30 – 11.00
Nuo verslo pradžios iki eksporto: kokią pagalbą neatlygintinai gali gauti verslas? Programas pristato „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento direktorius Gytis Morkūnas ir Eksporto departamento specialistė Renata Nedzinskienė.

11.00 – 11.15
Pertrauka

11.15 – 12.45
Privataus kapitalo pritraukimas, galimybės ir poreikiai Lietuvos mados rinkoje. Seminaras su ko-investicinio fondo „Invega“ direktore Viktorija Vaitkevičiene

12.45 – 14.15
Pietų pertrauka

14.15 – 17.00
Mados startuolių galimybės užsienyje: investicijų pritraukimas, akseleratoriai, iššūkiai ir sėkmės istorijos (lektorių paskelbsime netrukus, ANGLŲ K.)

 

Bilietų ir abonementų kainos

Reguliari kaina: 179 EUR
Early bird kaina (perkant iki vasario 18 d.): 139 EUR
1+1 kaina (perkant 2 asmenims iš tos pačios organizacijos): po 139 EUR
Paketo kaina (perkant iškart į tris renginius): 499 EUR
Early bird paketo kaina (perkant iškart į tris renginius iki vasario 18 d.): 379 EUR

Pirkti bilietą

Partneriai

 

 

Organizatoriai