Vieta:

„Nu Soul“ konferencijų salė
Viešbutis „Pacai“
Didžioji g. 7, Vilnius 0112

Data:

Gegužės 2 d.

Laikas:

9.00 – 17.00

Trumpai apie temą

Kiekvienam startuoliui ateina laikas pradėti ambicingai dairytis į užsienio rinkas ir iš vietos prekės ženklo bandyti tapti globaliu. Kita vertus, galimybių augti ir vystyti savo verslą galima ieškoti ir Lietuvoje.

Nuo to ir pradėkime: išmokime, ką galima gauti nemokamai, kaip rasti investuotojus ir apie ką su jais kalbėtis, kokias galimybes siūlo Lietuvos vyriausybinės institucijos, Europos Investicinis Fondas ir kitos atsakingos organizacijos. O tada drąsiai kreipkimės į tarptautinius akseleratorius ir viena tikslia eilute „pardavę“ savo verslo planą kalbėkimės su tarptautiniais investuotojais.

Apie visą tai sužinosite ir praktinių patarimų gausite mūsų gegužės mokymuose su atsakingų institucijų specialistais ir patyrusiais investuotojais į mados verslus iš Lietuvos ir užsienio.

 

Programa

9.00 – 9.30
Svečių atvykimas, registracija

9.30 – 11.00
Nuo verslo pradžios iki eksporto: kokią pagalbą neatlygintinai gali gauti verslas? Programas pristato „Verslios Lietuvos“ Verslumo departamento direktorius Gytis Morkūnas ir Eksporto departamento specialistė Renata Nedzinskienė.

11.00 – 11.15
Pertrauka

11.15 – 12.15
Kiek mados startuoliui kainuoja atverti tarptautinės industrijos duris? 
Sėkmės istorija, pamokomis ir patarimais dalijasi Judita Panovienė, lietuviško prekių ženklo ABOUT vadovė.

12.15 – 13.45
Pietų pertrauka

13.45 – 15.15
Privataus kapitalo pritraukimas, galimybės ir poreikiai Lietuvos mados rinkoje. Seminaras su „Invegos“ ko-investicinio fondo direktore Viktorija Vaitkevičiene

15.15 – 17.15
Nuo mados startuolio iki pasaulinio prekės ženklo: plėtra po investicijų pritraukimo. Carmela Acampora, pirmoji prekės ženklo „Roksanda“ generalinė direktorė, buvusi „Burberry“ viceprezidentė besivystančioms rinkoms (SEMINARAS ANGLŲ K.).

 

Baigiamasis kontaktų vakaras

Gegužės 2-ąją, 18 val., visus Mados verslo instituto dalyvius (iš bet kurio renginio) kviečiame į uždarą kontaktų vakarą viešbutyje „Pacai“.
 
Vakarą pradėsime diskusija apie plėtros ir investicijų galimybes Lietuvos mados ženklams. Diskusijoje dalyvaus Lietuvos ir užsienio mados verslininkai, taip pat ir pagrindinė vakaro viešnia Carmela Acampora. Vakaro eigoje turėsite galimybę pabendrauti su kviestiniais svečiais iš mados, verslo ir akademinės bendruomenių. Dalyvavimas nemokamas, tik su asmeniniais kvietimais. Renginio mecenatas „Aprangos grupė“.

 

Bilietų ir abonementų kainos

Kaina: 179 EUR
1+1 kaina (pasiūlymas galioja be datos apribojimų): po 139 EUR

Pirkti bilietą

Mecenatas

 

 

 

Partneriai

 

 

Organizatoriai