Stilistų Lietuvoje – kas antras, tačiau iš tikro išmanančių šį darbą ir gebančių argumentuotai sukurti stilių ne tik sau, bet ir kitiems, taip pat ir komerciniams užsakovams, yra vienetai. Mokytis niekada ne per vėlu, todėl kursas „Sąmoningas įvaizdžio konstravimas: stiliaus kūrimas sau, kitiems ir objektyvui“ ir skirtas būtent tiems pradedantiems stilistams ir dar tik besidomintiems šiuo darbu. Visiems tiems, kurie nori kurti asmeninį stilių tiek sau, tiek kitiems, taip pat dirbti su komerciniais užsakymais, bet ko besiimtų – darytų tai profesionaliai, iš esmės, su teoriniu pagrindu ir su praktiniu pasiruošimu.

3 intensyvios dienos

Stiprus teorinis pagrindas & praktinė užduotis (stiliaus kūrimas ir profesionali fotosesija).

profesionalus portfolio & darbų publikavimas

Praktiniai darbai ir profesionali fotosesija – puiki pradžia rimtam stilisto portfolio. Visų dalyvių darbai su vardiniais paminėjimais bus publikuojami mūsų pačių ir mūsų partnerių socialinių medijų kanaluose.

6 lektorių ir svečių komanda

Per tris intensyvaus kurso dienas dėstys visas būrys mados profesionalų ir kviestinių lektorių, kurie kiekvienas iš savo perspektyvos atskleis ką iš tikrųjų daro stilistas.

itin populiari programa

Dėl didelio populiarumo ir gausybės pozityvių atsiliepimų kursas kartojamas jau PENKTĄ kartą!

Stiliaus kūrimas sau, kitiems ir objektyvui

* Dėl didelio populiarumo ir gausybės pozityvių atsiliepimų kursas kartojamas jau PENKTĄ kartą!

 

Stilistų Lietuvoje – kas antras, tačiau iš tikro išmanančių šį darbą ir gebančių argumentuotai sukurti stilių ne tik sau, bet ir kitiems, taip pat ir komerciniams užsakovams, yra vienetai. Mokytis niekada ne per vėlu, todėl kursas „Sąmoningas įvaizdžio konstravimas: stiliaus kūrimas sau, kitiems ir objektyvui“ ir skirtas būtent tiems pradedantiems stilistams ir dar tik besidomintiems šiuo darbu. Visiems tiems, kurie nori kurti asmeninį stilių tiek sau, tiek kitiems, taip pat dirbti su komerciniais užsakymais, bet ko besiimtų – darytų tai profesionaliai, iš esmės, su teoriniu pagrindu ir su praktiniu pasiruošimu.

Kursą organizuoja mados verslo konsultantas, „Suprasti madą“ įkūrėjas ir vadovas Arnoldas Remeika ir stilistė, mados antropologė Miglė Kazėnaitė, kuri taip pat yra ir projekto „Suprasti madą“ Kūrybos vadovė bei viena mėgstamiausių lektorių.

Kviečiame visus, kuriems tokia programa yra senos svajonės išsipildymas, registruotis ir užsiimti savo vietą grupėse, kurios bus labai nedidelės – iki 15 studentų. Kursas bus kartojamas jau penktą kartą, grupės užsipildo labai greitai, todėl ir toliau vadovausimės principu „kas pirmesnis tas gudresnis“.

Per tris intensyvaus kurso dienas be Miglės projekte dar dėstys visas būrys mados profesionalų ir kviestinių lektorių, kurie kiekvienas iš savo perspektyvos atskleis, ką iš tikrųjų daro stilistas, ką komunikuoja drabužis, kaip kuriamas įvaizdis, kaip ruošiama ir atliekama fotosesija, galų gale kaip kurti tą stilių sau ir kitiems.

Apie lektorius ir svečius

Kursų metu išgirsite vestuvių planuotoją, prekės ženklo „Lapės vestuvės“ ir skaitmeninės vestuvių planavimo platformos „Foxy wedding“ įkūrėją, publicistę Laurą Vagonę, kuri papasakos ne tik apie stilingas vestuves ir jaunųjų stilių, bet ir apie savo asmeninę patirtį su įvaizdžio kūrėjais ir stilistais. Fotosesiją kursite ir apie fotosesijos proceso užkulisius sužinosite kartu su pastaruoju metu vienu geidžiamiausių mados fotografų Vaidu Jokubausku, master-klasę jums praves žurnalo „Laimė“ grožio redaktorė, vizažistė Vytautė Žališkevičiūtė, apie stilisto darbą šou versle papasakos diplomuota mados dizainerė, stilistė, asmeninio prekės ženklo „Rimante Rimgailaite costume“ kūrėja, dirbanti su visu būriu Lietuvos scenos žvaigždžių ir kurianti stilių fotosesijoms, filmavimams ir koncertams Rimantė Rimgailaitė, apie kalbėjimą vizualais ir simboliais papasakos reklamos agentūros „New!“ meno vadovė, fotografė Aura Skulskytė.

Viską vainikuos praktiniai darbai ir fotosesija, kurioje bus įamžintas kiekvieno studento finalinis darbas – jis, beje, gali tapti puikia pradžia rimtam stilisto portfolio. Visų dalyvių darbai su vardiniais paminėjimais bus publikuojami mūsų pačių ir mūsų partnerių socialinių medijų kanaluose. Jeigu dar neturite Instaram paskyros – būtinai paskubėkite ją susikurti, nes ji yra kiekvieno stilisto darbų vitrina.

Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.

Rezultatai

Baigę trijų dienų kursus dalyviai:

  • bus išklausę trumpą mados ir stiliaus istorijos kursą;
  • bus susipažinę su stilisto darbo kryptimis ir jų skirtumais bei panašumais;
  • išmoks manipuliuoti vizualais ir atpažinti asociatyvias formas, kurdami mados ir asmeninius įvaizdžius;
  • bus susipažinę su klasikinių įvaizdžių įvairove ir drabužių komunikacijos ABC;
  • išmoks pasiruošti fotosesijai ir užsitikrinti sklandų darbą aikštelėje;
  • bus susipažinę su mados stilisto darbo metodika;
  • įgyvendins mados fotosesiją.

 

Programa

I DIENA / SPALIO 23 D. / PENKTADIENIS

10:00 – 10:30   Kurso pristatymas
10:30 – 13:00   Mados ir stiliaus istorijos įvadas // Miglė Kazėnaitė
13:00 – 14:00   Pietūs
14:00 – 15:00   Madingo XX-XXI a. kostiumo analizė // Miglė Kazėnaitė
15:00 – 15:15  Pertrauka
15:15 – 16:15  Stilisto darbo kryptys ir metodologija. Pasiruošimas fotosesijai // Miglė Kazėnaitė
16:15 – 17:00  Trečiosios mokymų dienos, praktinei užduočiai skirtų moodboard‘ų aptarimas, analizė ir koncepcijos išgryninimas // Miglė Kazėnaitė

II DIENA / SPALIO 24 D. / ŠEŠTADIENIS

10:00 – 11:00 Stilistas ir šou verslas: kaip kurti stilių popscenos, žurnalų ir televizijos herojams // Rimantė Rimgailaitė
11:00 – 12:00 Kaip tikslingai kalbėti vizualais? // Aura Skulskytė
12.00 – 13:00 Kaip aprengti charizmą? Nuo gatvės iki vestuvių pokylio // pokalbis su Laura Vagone
13:00 – 14:00 Pietūs
14:00 – 15:00 Fotografija ir parduotuvės vitrina: kaip sukurti ir užfiksuoti mados pasakojimus? // Vaidas Jokubauskas
15:00 – 16:00 Makiažas kaip mados koncepto dalis // Vytautė Žališkevičiūtė
16:15 – 17:00 Pasiruošimas fotosesijos įgyvendinimui. Įvaizdžio konstravimas, papildomų rekvizitų, reikalingų temai įgyvendinti išgryninimas, drabužių atrinkimas // Miglė Kazėnaitė

III DIENA / SPALIO 25 D. / SEKMADIENIS

10:00 – 10:30 Įvaizdžių ruošimas fotosesijai: buitinė stilisto darbo pusė // Miglė Kazėnaitė
10:30 – 16:00 Fotosesijos realizacija „Brazzi“ fotostudijoje // Vaidas Jokubauskas

* Kavos pertraukos bus daromos pagal pageidavimą ir bendrą susitarimą.

Kainos ir sąlygos

Išankstinė early bird kaina (iki spalio 9 d.): 309 eur
Standartinė kaina (po spalio 9 d.): 359 eur 
Kaina be fotosesijos (tik teorinė dalis, laisvas klausytojas, dvi dienos): 259 eur
Registracija jau prasidėjo, bilietą galite įsigyti čia.
Pageidaujantiems pirkti išsimokėtinai, siūlome registracijos metu sumokėti 30 eurų dydžio avansą (garantuoja vietą grupėje), o likusią sumą prašysime į organizatorių sąskaitą pervesti iki kursų pradžios. Sumokėję šiuo būdu tiesiog apie tai informuokite, kad galėtume iškart rezervuoti vietą grupėje, taip pat nurodykite ir savo el. pašto adresą tolesnei komunikacijai. Perkant per Paysera sistemą atskirai mūsų informuoti nereikia.
Rekvizitai mokėjimui pavedimu:
VŠĮ „SUPRASTI MADĄ“
Reg. kodas 304933459
Atsisk. sąskaita LT057300010156658361
V. Grybo g. 34-111, LT-10318 Vilnius
Visiems mokėjimams išrašomos sąskaitos.
Mokėjimai nėra grąžinami ar perkeliami kitiems mokymams.

Jeigu nuspręsite, kad fotosesijos ir nuotraukų į portfolio jums nereikia (nors primygtinai rekomenduojame pasinaudoti šia galimybe), dalyvauti Vaido Jokubausko workshope ir fotosesijoje neprivalote. Tokiu atveju kursas trunka tik dvi dienas. Tokiam formatui galioja speciali kaina (žr. viršuje).

Kursų formatas pritaikytas dirbantiems žmonėms, kurie dėl kursų turės pasiimti tik vieną laisvą dieną – penktadienį.

Visiems sėkmingai baigusiems kursus bus įteikti dalyvių sertifikatai.

Partneriai

1. Fotografijos studija ir renginių erdvė „Brazzi Studios
2. Estetinės medicinos ir kosmetikos prekės ženklas „Laboratoires Filorga
3. Multibrandinė mados e-parduotuvė „Soulz.lt
4. Socialinių mokslų kolegija SMK

Projekto nuolatinis partneris – pažangios prancūziškos kosmetikos prekės ženklas „Laboratoires Filorga“ – tradiciškai kurso dalyvius ir lektorius pradžiugins vertingomis dovanomis. Taip pat dėkojame multibrandinei mados e-parduotuvei www.soulz.lt ir visai „Aprangos grupei“, kurių dėka galime praktinei fotosesijai rinktis drabužius iš jų plataus asortimento ir kurių socialinių medijų kanalais kursui pasibaigus bus papildomai viešinami mūsų studentų darbai.

Miglė Kazėnaitė

Profesionali stilistė, mados redaktorė, mados antropologė, be galo energinga asmenybė ir visų mėgstama „Suprasti madą“ kursų lektorė, mūsų projekto Kūrybos vadovė.

Vaidas Jokubauskas

Profesionalus mados fotografas.

Laura Vagonė

Vestuvių planuotoja, prekės ženklo „Lapės vestuvės“ ir skaitmeninės vestuvių planavimo platformos „Foxy wedding“ įkūrėja, publicistė.

Vytautė Žališkevičiūtė

Žurnalo „Laimė“ grožio redaktorė, vizažistė.

Rimantė Rimgailaitė

Diplomuota mados dizainerė, stilistė, asmeninio prekės ženklo „Rimante Rimgailaite costume“ kūrėja, dirbanti su visu būriu Lietuvos scenos žvaigždžių ir kurianti stilių fotosesijoms, filmavimams ir koncertams.

Aura Skulskytė

Reklamos agentūros „New!“ meno vadovė, fotografė.

„Praturtėjau žiniomis ir labai įdomiai praleidau laiką. Formavote mano naują požiūrį į madą praktiškai kiekvienąkart. Atradau, kad mados pramonė tokia daugiasluoksnė ir gausi įvairialypio turinio. Ačiū už profesionalų paskaitų organizavimą, už išieškotą ir nepaleidžiančią dėmesio paskaitų medžiagą, už spalvingus svečius!“

Paulina Dilbienė

nuolatinė skirtingų „Suprasti madą“ kursų dalyvė

„Gerb. Arnoldai, Migle, dėkoju jums už puikius kursus „Stiliaus kūrimas sau, kitiems, objektyvui“, kurie paliko neišdildomą įspūdį ir suteikė šiek tiek pasitikėjimo savimi :) Ateityje labai labai norėčiau sudalyvauti Jūsų įvairiuose organizuojamuose projektuose. Ačiū Jums.“

Loreta Leitienė

express kurso „Stiliaus kūrimas sau, kitiems, objektyvui“ dalyvė

„Kursai „Suprasti madą“ suteikia naujų žinių ir atnaujina jau pasenusias. Tai kursai, kurie praplečia suvokimą apie madą, mados rinką, mados vartotojus ir pačią mados pramonę. Rekomenduoju visiems, kas myli madą, kas ja žavisi, kas ją nori pažinti, suprasti ir į ją dar labiau įsigilinti.“

Ovidijus Tumėnas

nuolatinis „Suprasti madą“ mokymų dalyvis

„Kursai „Suprasti madą“ – pati geriausia metų patirtis ir vienareikšmiškai tobula iniciatyva. Išdirbtas, aktualus turinys, profesionalūs lektoriai, nuodugnios konsultacijos prireikus – gauni visą paketą!
Tokie lektoriai, kaip Arnoldas Remeika, Ugnė Martinaitytė ar Deimantė Bulbenkaitė jau savaime yra puiki vizitinė kortelė tokiems kursams, bet pati tiesiog noriu padėkoti už puikų laiką, visus patarimus, nesumeluotą dėmesį kiekvienam kurso dalyviui už žinias, kuriomis dalinatės, ir už tai, kad tiesiog rūpinatės universitetinių studijų alternatyvomis Lietuvoje. Jūs nuostabūs!“

Eglė Kriščiūnienė

mokymų „Mados produkto vystymas ir dizainas“ dalyvė

„Norėčiau dar kartelį padėkoti už puikų praėjusį šeštadienį. Likau sužavėta kokį profesionalumo lygi pademonstravote tiek Jūs, Arnoldai, tiek Jūsų komanda, tiek lektorės. Viskas buvo puikiai apgalvota ir pasiruošta. Kiekviena, net menkiausia, su dalyviais susijusi smulkmena sprendžiama čia ir dabar. Lektorių ir organizatorių profesionalumas ir charizma sklido net per nuotolines technologijas. Žinių, įkvėpimo ir gerų emocijų gavau tiek, kad šeštadienio vakarą sunkiai sekėsi užmigt. Žodžiu, trūksta žodžių apibūdinti tokį aukštą lygį! Ačiū labai!“

Inga Dunčienė

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

„Edukacinio projekto ,,Suprasti madą“ kursai, dėstomi šiuolaikinių mados profesionalų, skirti itin plačiam ir įvairiam auditorijos ratui. Profesionaliai mados kūryboje ar mados pramonėje dirbančiam specialistui tai tobulinimasis, žinių papildymas ir naujų idėjų pasisėmimas, o aktyviai mados pasaulyje nedalyvaujančiam žmogui šie kursai tikrąja šio žodžio prasme atveria akis ir parodo apie ką gi yra mada. Labai džiugu, kad ,,Suprasti madą“ mokymai mados mokslą mūsų šalyje pakėlė į naują lygmenį. Sveikintinas siekis apjungti mados kūrėjus, mados vartotojus, mados verslą ir mados mokslą į vieną visumą su tikslu auginti brandžią ir atsakingą mados bendruomenę.“

Rasa Povilaitienė

dėstytoja, „Suprasti madą“ renginių dalyvė

„Mados fotografijos kursas su Pauliumi Zaborskiu išlaisvina. Išlaisvina kurti, išlipti iš esamų rėmų ir susipažinti su kiek kitokia mados fotografija, jos atstovais ir išmokti tą madą kurti patiems. Manau, kad projektui plečiantis, augtų ir Lietuvos mados kultūra, nes atsirastų žmonių, kurie madą galėtų ne tik apkalbėti, bet ir ją suprasti.“

Martynas Stankaitis

mokymų „Mados fotografija“ dalyvis

„Manau, kad kiekvienas kokybiškas darbas turi sulaukti padėkos ir pagyrimo. Pirmiausia, noriu padėkoti „Suprasti madą“ komandai. Vakar įvyko labai aukšto lygio paskaitos. Pastaruoju metu dalyvauju daugybėje paskaitų ir mokymų mados srities tematika, tai tik noriu pagirti, kad tai, ką darote yra high-level. Organizacinės datelės labai kruopščiai apgalvotos, dėstytojai ne tik savo srities profesionalai, bet ir labai charizmatiškos asmenybės. Aš labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę augti, mokytis ir bendrauti su Jumis.“

Milda Glebutė

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

Praėjo beveik savaitė po kursų, o vis dar vaikštau lyg apdujus nuo informacijos kiekio, o lektorių nuoširdumas, meilė savo sričiai bei atsidavimas paskaitų metu – tai kažkas tokio. Linkiu ir tuo pačiu labai prašau rengti panašius kursus dar ir dar, nes juk tokie renginiai skatina žmones išlipti iš komforto zonos, susimąstyti, o svarbiausia – paskatina pradėti veikti! Didelis ačiū visai „Suprasti madą“ komandai.“

Julija Nazimova

express kurso „Drabužių dėvėjimo menas“ dalyvė

„Kursas buvo nepaprastai įdomi ir naudinga patirtis dėl lektorių ir kviestinių svečių, kurie nuoširdžiai dalinosi savo sukaupta patirtimi. Kiekvienas mokymų vakaras buvo išdirbtas, surinkta tik įdomiausia ir reikalingiausia informacija. Būdama mados vadybos studentė, čia dar labiau pagilinau žinias mados istorijoje ir verslo srityje. Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau ir laukiu tęsinio!“

Greta Rimšelytė

mokymų „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ dalyvė

„Iki šiol neišblėso „Suprasti madą“ kursų metu patirti įspūdžiai. Buvo labai gera laukti paskaitų ne tik dėl jų turinio, bet ir dėl visos susirinkusios bendraminčių grupės ir dviejų nuostabių lektorių – Miglės Kazėnaitės ir Deimantės Bulbenkaitės. Jos giliai įsirėžė į atmintį. Merginos tikrai išmano savo darbą ir jis joms labai labai tinka!“

Danutė Buckutė-Ambrazaitienė

mokymų „Mados reiškinio ir verslo užkulisiai“ dalyvė

„Vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad Ugnė Martinaitytė yra labai atsidavusi dėstytoja, kiekvieną mūsų asmeniškai pakonsultavo, padėjo kiek įmanoma daugiau. Tiek kurso vadovė Ugnė, tiek kiti dėstytojai negailėjo patarimų kaip kurti mados produktą ir patį prekės ženklą. Eidama čia pasitobulinti žinojau, kad man trūksta šių žinių, bet nesitikėjau visko gauti su tokiu kaupu! Šį kursą labiau rekomenduočiau dar savo prekinio ženklo nesukūrusiems ar neseniai jį įkūrusiems, nes sužinosite visas subtilybes nuo produkto idėjos gryninimo iki jau pagaminto produkto fotosesijos. Tikrai labai naudingas kursas neturintiems patirties mados pramonėje!“

Vilmantė Chamentauskaitė

kurso „Mados produkto vystymas ir dizainas“ dalyvė

50+
Renginių
1000+
Studentų
30+
Lektorių
2 metai
Projektui

Projekto partneriai