Sausio 1-oji. Šiandien Bomberis sekmadienio pažintis – kitokia. Naujametinė-egzistencinė. Paprašiau dizainerės JULIJOS JANUS palinkėti mums visiems ką nors prasminga 2017 m. pradžios proga. Štai ką palinkėjo: „Naujieji metai – klišinis slenkstis, kurį peržengę susikuriame naujus tikslus. Jeigu šita klišė gali mums padėti saviugdos ir virsmo procese, tai kodėl gi nepasinaudojus proga?! Todėl linkiu kiekvienam išlaisvinančių ir ugdančių tikslų. Ir disciplinos jų laikytis.“

Nesistebiu, kad palinkėjo būtent šito, nes Julija Janus žino ką kalba. Per gerus 25 metus trunkančią drabužių dizainerės karjerą ji sukaupė daug patirties ir išminties, kuri galiausiai materializavosi prekės ženkle JULIA JANUS. O tam reikėjo ir tikslų, ir disciplinos.

Šis ženklas kone vienintelis Lietuvoje kuria miesto madą. Ištisas ir vientisas kolekcijas kokybiškos miesto mados. Moteriai ir vyrui. Jaunam ir brandžiam. Mažam ir dideliam. Nes stilius neturi ribų – toks ženklo moto, ir akivaizdu, kad jis ne iš piršto laužtas. Raskite dar bent vieną ženklą Lietuvoje ir už jos ribų, kuris kurtų stilingus rūbus XXXL dydžio vyrui. O UK24 dydžio moteriai? Nėra lengva išlaviruoti tarp universalumo, patogumo, patrauklumo ir dar padorios kainos, ypač naudojant natūralius nepigius audinius ir gaminant nepigioje Lietuvoje, bet atrodo, kad Julia Janus tai pavyksta.

Tad nesistebiu, kad šis ženklas vienas pirmųjų iš lietuviškų brendų gausos sudomino užsienį. Nes niša yra, o kuo ten tą nišą užpildyti – nelabai. Vokietija, Anglija, Kinija, Rusija, Latvija, Ukraina, Olandija, Izraelis, Kazachstanas – tai yra šalys, kuriose be Lietuvos jau galima įsigyti Julia Janus.

Širdis pradeda plakti greičiau, kai pagalvoju, koks didelis tai pasiekimas ir įvertinimas pačiai kūrėjai. Neabejoju, kad visam šitam gėriui pasiekti Julijai reikėjo daug sausio 1-ųjų iš eilės sau kelti ambicingus tikslus, mokytis, mąstyti vis plačiau.

Beveik dvejus metus iš vidaus stebiu Julia Janus procesus – turiu tokią galimybę! Ne kartą ir ne du asmeniškai dizainerei sakiau, kaip gerbiu už tą multitalentą ir plačius mąstymo horizontus. Sakykite ką norite, bet sukurti ir kasdien jau aštuonerius metus palaikyti tokį sufokusuotą konceptą yra ką veikti. Aš Julia Janus dėviu išdidžiai, nes žinau, kiek darbo ir minties į kiekvieną mano dėvimą daiktą įdėta.

Šiandien naudojuosi Julijos palinkėjimu ir keliu sau tikslą: nebijoti savo svajonių ir to sunkaus darbo, kurio gali prireikti toms svajonėms įgyvendinti. Jaučiuosi įkvėptas šito pavyzdžio. Su Naujais kiekvieną jūsų, save ir Tave, Julija!

 

Naujausia Julia Janus kolekcija pristatoma virtualiame Bomberio showroome.

Komentarai 0

Projekto partneriai